yuk asansoru
yuk asansoru

yuk asansoru
Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz tüm asansörlerimiz ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.

Yük asansörleri 500 Kg'dan 10.000 Kg kapasitelerde olmaktadır. Tahrik düzeni olarak hem elektrik hem de hidrolik tahrikli olabilmektedir. Yük asansörlerimiz diğer asansör kabinlerine oranla yük tepkilerine bağlı olarak daha dayanıklı ve sağlamdır. Yüksek taşıma kapasitesine sahip yük asansörleri çift hızlı olarak yapıldığı takdirde yüke bağlı olarak katlarda seviye problemleri yaşandığı için VVVF frekans kontrollü olarak tasarlanmaktadır. Kademesiz hızlı sistem sayesinde yükten bağımsız olarak seviyeleme sıfır hatayla yapılır.

Yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırabilmek için, + / - 5mm lik bir kat seviyeleme hassasiyeti sağlanmıştır. Kırılgan yükleri sessiz ve sarsıntısız bir şekilde taşıyarak korumaktadır.

Kapı tiplerimiz ihtiyaca göre özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak, şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır. Yük asansörleri Hidrolik tahrikli ve elektrik tahrikli yapılabilmektedir Hidrolik tahrikli asansörlerimiz genelde trafiği çok yoğun olmayan ve orta yükseklikteki binalarda uygun çözüm olmaktadır.

Elektrik tahrikli asansörlerimiz trafiğin yoğun olduğu ve bina kat sayısında sınır olmayan asansörlerdir. Hidrolik tahrikli yük asansörlerimizde hız 0,60 m/sn altında olmasına rağmen elektrik tahrikli asansörlerimizde 2,5 m/sn hıza kadar çıkılabilmektedir. Satış Sorumlunuz binanızın veya iş yerinizin kullanım hesapları yapılarak size en uygun yük taşıma kapasitesine sahip asansörü belirleyecektir.

 

Kocaeli Asansör Firmaları, Kocaeli Asansör, İnsan Asansörü, Yük Asansörü, Engelli Asansörü, Panoramik Asansör, Servis Asansörü, Derince Asansör, Körfez Asansör, İzmit Asansör, Kocaeli Asansör Şirketleri, Asansör Fiyatları Kocaeli